Przebieg dnia jesienni w Regencie!

Dnia 2 listopada, w naszej szkole odbył się dzień pt. halloweenowa – jesień. Był to wspólny pomysł uczniów i dyrektora na obchodzenie wydarzenia, o tematyce jesiennej, powiązaną z Halloween.

Wszystko zaczęło się o godzinie 9:40, kiedy to rozpoczął się konkurs na rzeźbienie dyń. Każda klasa musiała wybrać dwóch zawodników, których celem było stworzenie halloweenowej dyni. Nasze koleżanki i koledzy poradzili sobie z tym zadaniem znakomicie. W niecałe 40 min stworzyli prawdziwe halloweenowe dynie. W między czasie odbywało się szukanie cukierków po terenie szkoły, które zostały chwile wcześniej schowane przez przewodniczących klas. Wszystkie cukierki zostały znalezione dosłownie w chwilę. W trakcie szukania cukierków przez dwie osoby z klasy, jej reszta stroiła klasy. Uczniowie bardzo się postarali i dzięki temu klasy te wyglądały naprawdę imponująco. Nawet nasi nauczyciele ze stanów dołączyli do naszej zabawy i poczuli się prawie jak w domu.

Od godziny 10:30 odbywały się również wybory na najładniejszą klasę oraz strój w dwóch kategoriach – jesiennym i halloweenowym. Całość była kontrolowana przez Alicję Wiśniewską, Huberta Drewczyńskiego i Kubę Koszyńskiego, którzy wykonali swoja pracę bardzo dobrze. Wyniki konkursów zostaną ogłoszone 14 listopada, podczas apelu z okazji dnia Niepodległości.