Regent w szacie halloweenowo – jesiennej!

Poniżej znajduje się plan na dzień 2 listopada 2017 roku:
– Szukanie cukierków odbędzie się na 3 godzinie lekcyjnej, o godzinie 9:40. Każda klasa wybiera dwóch uczestników do tej zabawy! Cukierki zostaną schowane w koszyczkach, po 3, 5, 10. Ich liczba oznacza ilość punktów, które zbierze klasa. Zostaną one schowane przez jury 10 min przed rozpoczęciem konkursu.
– Drążenie dyń odbędzie się także na 3 lekcji. Od godziny 9:40 dwie osoby wybrane przez klasę będą miały 45 minut aby wydrążyć dynię i zapalić w niej świeczkę. Jury wybierze zwycięzce.
– Dekorowanie klas rozpocznie się na pierwszej lekcji. Każda klasa ma już wybraną salę, którą musi udekorować. Głosowanie na najładniejszą salę odbędzie się u pana Jacka. Jury zliczy głosy i wybierze zwycięzce. Obowiązuje zakaz głosowania na własną klasę.
– Konkurs na najlepszy strój w stylu Halloweenowo – jesiennym odbędzie się także u pana Jacka. W dwóch kategoriach: halloweenowym i jesiennym.
– Wyławianie jabłek z wody odbędzie się na długich przerwach. Każda klasa musi wybrać tylko jednego kandydata do tej konkurencji i kibiców.
– Jury składać się będzie z przewodniczących klas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *